Dnes je utorok, 18.január 2022, meniny má: Bohdana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Jarné módne trendy: Sviežo a zmyselne

marec 18, 2010 - 11:39
Šatník je prostriedkov na preukázanie okoliu, že je vo vás energie viac ako si myslelo. A jar nie je len signálom na relax, ale na zmenu v tom pravom zmysle slova.
Foto: 

KRÉMOVO-TYRKYSOVO-CYKLÁMENOVÝ TOP
Legíny hlásia návrat 80-tych rokov už pár sezón. Ich vypracovanie a variácie je navyše rôzne - od rifľových po lycrové. Ak máte odvahu na taký kúsok, stačí ku nim zvoliť výrazné a vysoké topánky a nemenej výrazný top.

 

 

 

 

 

FAREBNÉ MINY ŠATY PLUS BIELE LEGÍNY
Úplety. Do šatníkov sa stále vracajú. A to skoro každú sezónu, no v iných podobách. Tentoraz sú nimi minišaty variované s legínami. Rôzne vzory v štýle pop-art alebo kvetinové motívy navyše osviežia vašu pleť.

 

 

 

 

 

ŠATY  FAREBNÉ
Šaty sa vracajú do šatníkov nielen preto, aby zo žien opäť urobili ženy, no aj pre pohodlnosť a mladistvý vzhľad. K tomu stačí pekná farebná kombinácia v kontrastoch ako je cyklámenová so žltou - a úspech je tu.

 

 

 

 

 


SAKO S RIFĽAMI
Rifle sú aj budú súčasť nášho života. Či už ako voľné vychádzkové oblečenie alebo ako oblečenie vhodné pre odviazanú zábavu. Dobré je kombinovať ich len s jednou dominantnou vecou ako so sakom a jeho kvetinovou aplikáciou.

 

 

 

 

 

STARORUŽOVÁ SO ŠÁĽOM
Zahraničie ovládla staroružová s krémovou. Aj keď mnoho z nás si myslí, že taká kombinácia je mdlá, nie je to úplne pravd. Vhodne zvolený odtieň, napríklad v staroružovej vynikne a budete pôsobiť krehko a sviežo.

 

 

 

 

 

PERLOVÉ SAKO FIALOVÝ OPASOK
Metalické farby sa nám tlačia zo zimných kolekcií do jar. Preto je vhodné kombinovať jarné svieže veci s mohutnými doplnkami zo zimy, ako je napríklad opasok. Momentálnym trendom je aj sako vo frakovom strihu.

 

 

 

 

 

RUŽOVO ORANŽOVÁ BLÚZKA – BIELA SUKŇA
Výrazné solitérne kúsky by nemali chýbať v žiadnom šatníku. Prvkom ako je sukňa so zvýšeným pásom, pričom sa zvýrazní dominantná blúzka, aj celková línia tela. Ideálna je kombinácia s bielou alebo perlovou.

 

 

 

 

 


Styling, vizáž, text: ROBERT BARTOLEN

Foto: Norberto Lorinci

- - Inzercia - -