Dnes je piatok, 22.október 2021, meniny má: Sergej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Raňajky pripravené s láskou

jún 17, 2014 - 16:55
Každý z nás by si mal nájsť čas na ranné stolovanie v kruhu svojich najbližších, odporúčajú aj psychológovia. Spoločné raňajky energeticky štartujú deň a zároveň posilňujú partnerský a rodinný vzťah.
Foto: 
O tom, že raňajky sú základným pilierom úspešného dňa, nie pochýb. Aj psychologička Gabriela Herényiová vysvetľuje: „Od raňajok závisí pohoda a výkonnosť v škole či v práci počas celého dňa. Naopak, opustením domácnosti bez raňajok a bez slova, namosúrení a nevrlí, môžeme pokaziť celý deň a v konečnom dôsledku naštrbiť aj partnerský vzťah.“ Raňajky pripravené s láskou sú chutné a partnerstvo posilňujú.
 
 
Svieže letné rána!
Ráno nemusí ísť o bohatú hostinu, stačí si dopriať jednoduché jedlo, ktoré prebudí chuťové poháriky a dodá nám s príjemnou chuťou aj potrebnú energiu. Raňajky predstavujú jeden z prvých pozitívnych zážitkov dňa. Stačí k tomu pár minút. Pripraviť krehké pečivo, čerstvo zohriate bagetky a natrieť na ne lahodnú zmesnú tukovú nátierku Rama s maslom alebo Rama s maslom morská soľ. Obidve novinky spájajú kvalitné rastlinné oleje s lahodným maslom.
Prípravu raňajok vám uľahčí výborná roztierateľnosť a intenzívny pôžitok z jedla umocní maslová chuť. Doplnením plátku obľúbenej šunky alebo syra so zníženým obsahom tuku, čerstvej šťavnatej zeleniny a šálky čaju, dáte svojmu dňu ten správny impulz.
 
Zdroj a foto: RAMA, isifa
 

- - Inzercia - -