Dnes je sobota, 29.január 2022, meniny má: Gašpar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Renáta Kliská: Obrovský úspech v Cannes

jún 01, 2015 - 22:51
Nominantka ankety Slovenka roka 2015 a majiteľka značky La Rena - Renáta Kliská sa prednedávnom vrátila z Cannes, kde zožala počas Cannes Fashion Festival obrovský úspech.
Foto: 

Renáta Kliská, ktorej modely sa aktuálne predávajú nielen v jej vlastnom butiku v Bratislave, ale i vo Viedni, Cannes či Nice, má za sebou ďalší úspech. Po tom, ako sa vlani zúčastnila projektu hľadania nových tvári v rámci Cannes Fashion Festival, jej tento rok organizátori ponúkli možnosť vlastnej prehliadky počas tohto festivalu módy.

Pod hlavičkou známej automobilky sa počas trvania filmového a zároveň aj módneho festivalu konala prehliadka značky La Rena, ktorá mala medzi pozvanými hosťami obrovský úspech. "Bol to pre mňa naozaj veľmi neuveriteľný zážitok, keďže okrem mňa, mala prehliadku len taká značka ako je Hugo Boss," prezradila nám Renáta Kliská.

V Cannes strávila 10 dní a za ten čas mala možnosť pozrieť si nielen módny, ale i filmový festival a zúčastnila sa aj viacerých sprievodných podujatí. "Cannes mám rada, nielen pre to, že tu mám svoje modely v dvoch butikoch, ale hlavne pre jeho atmosféru," hovorí R. Kliská. Ako nám ďalej prezradila, z tohto krásneho miesta odchádzala s podstatne menšou batožinou, ako tam prichádzala. "Nebolo to pre to, že by ma okradli, ale moja kolekcia zaujala, že sa viac ako polovica modelov okamžite predala," vysvetľuje s úsmevom.

Ako v Cannes vyzeralo, si môžete pozrieť vo fotogalérii.

mib, foto: archív R.K.

- - Inzercia - -