Dnes je nedeľa, 25.september 2022, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Sladké jesenné pokušenie Twix White

august 12, 2014 - 11:13
Aj vám robí vrásky na čele končiace sa leto, ktoré sa ani letom v pravom zmysle slova nazvať nedá? Nezúfajte a ako náhradu si pripravte dokonalú jeseň! Nalaďte sa pozitívne a vykročte jej pravou nohou v ústrety. Optimizmom vás naplní sladké potešenie v podobe limitovanej edície Twix White, ktorá je skutočnou lahôdkou.
Foto: 
Najväčším pokušením je pre Twix netradičná, sladká biela čokoláda s vanilkovou príchuťou s naťahujúcim sa karamelom. Chuťovým pohárikom ulahodí aj chrumkavá sušienka rozplývajúca sa na jazyku. Len málokto jej dokáže odolať. Darujte Twix White aj svojim blízkym a dokážte tak svoju náklonnosť. Potešíte ich hneď dvojmo, pretože vo vnútri, podobne ako pri klasicej Twix, nájdete dve lahodné tyčinky.
 
„Aj napriek jej obľúbenosti ju, bohužiaľ, nemôžeme vyrábať ako permanentnú položku v našom portfóliu tyčiniek. Limitovanou edíciou zostane navždy hlavne preto, že je to jediná tyčinka s bielou čokoládou v našom portfóliu, čo znamená, že sa pri jej výrobe musia zastaviť linky a vyčistiť od mliečnej čokolády. Iba vtedy môže byť biely Twix skutočne biely,“ vyjadril sa brand manažér Radovan Veselý. 
 
Zdroj a foto: Twix White

- - Inzercia - -