Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Ashton Kutcher je samec len na plátne!

marec 28, 2010 - 18:23
Mladý americký herec a bývalý model Ashton Kutcher si momentálne získava srdcia žien na Slovensku vďaka snímke Samec. Len málo ľudí však o ňom vie, že v reálnom živote je tento sex idol introvert so záznamom v registri trestov, ktorý v mladosti tragicky prišiel o veľkú lásku.
Foto: 

Problémy s ním sa začali už v detstve, keď jeho bratovi, dvojčaťu, diagnostikovali srdcovo-cievnu poruchu, pre ktorú musel podstúpiť niekoľko operácií. Pre Ashtona Kutchera (32) boli tieto roky veľmi ťažké. „Nechcel som prísť domov a dozvedieť sa ďalšie zlé správy o zdravotnom stave brata,“ prezradil svojho času americkým médiám. „Snažil som sa zamestnať natoľko, aby som to vôbec nepociťoval.“

V dôsledku trápenia jeho dvojčaťa dokonca začal podliehať depresiám a len v trinástich rokoch sa pokúsil spáchať samovraždu skokom z balkóna nemocnice, kde bol umiestnený jeho brat. Herec však ťažko zvládal aj vzťah rodičov, ktorí sa rozviedli, keď mal šestnásť. To ho zlomilo natoľko, že sa spolu s bratrancom vkradli do budovy strednej školy, odkiaľ ukradli celkom slušný obnos peňazí. Pri úteku z miesta činu ich však zatkli a Ashton bol odsúdený na stoosemdesiat hodín nútených prác.

Model spodnej bielizne
Aj napriek incidentu sa mu podarilo dostať na univerzitu, kde študoval biochemické inžinierstvo. V priebehu niekoľkých mesiacov ho však vyhodili z internátu. Dôvod bol jednoduchý. Bol vraj príliš hlučný a divoký. „Myslel som si, že viem úplne všetko, pričom som o ničom nemal ani šajnu,“ priznal s odstupom času. „Strašne veľa som žúroval a často sa mi stávalo, že som sa ráno zobudil, nevediac, čo sa večer udialo. Čudujem sa, že som to celé prežil,“ povedal otvorene v jednom rozhovore.

Peniaze sa snažil zarábať pravidelným darovaním krvi. Všetko sa ale zmenilo, keď ho na ulici oslovil skaut z modelingovej agentúry, ktorá hľadala nové tváre prostredníctvom miestnej súťaže. Tú Ashton bezkonkurenčne vyhral. V celoštátnom kole ho predbehol Josh Duhamel, terajší manžel speváčky Fergie. Ashton však získal lukratívnu zmluvu s módnou značkou Calvin Klein a vďaka tomu precestoval Európu aj Áziu.

Pearl Harbor
Kariéra modela mu tak zabezpečila úlohu v seriáli Tie roky sedemdesiate, kde si zahral natvrdlého Kelsa. Ashton sa však chcel angažovať aj vo vážnych snímkach, a tak absolvoval niekoľko konkurzov, ktoré nedopadli v jeho prospech. Dokonca sa snažil o rolu v dráme Pearl Harbor, kde nakoniec excelovali Ben Affleck a Josh Hartnet. No neskôr sa mu podarilo preraziť v dráme The Butterfly Effect.

Ďalší posun v jeho kariére prišiel v roku 2003, keď ponúkol hudobnej stanici program s názvom Punk´d, po ktorom televízia siahla všetkými desiatimi. Ashtonovým hlavným zámerom bolo, a stále je, nachytať známe osobnosti skrytou kamerou. Poväčšine ide o ľudí, s ktorými sa sám dobre pozná, a tak vie, čo má na nich našiť. Či už ide o pomaľovanie nového auta za niekoľko miliónov, jazdu pod vplyvom alkoholu či ublíženie na zdraví zhodením regálov v potravinách. Celebrity sa tak dostanú do vypätých situácií a podaktorým aj poriadne prasknú nervy.

Ahley Ellerin
Ashton je v Hollywoode považovaný za neskutočného zvodcu. V priebehu piatich rokov sa mu totiž podarilo chodiť až s piatimi hereckými kolegyňami, konkrétne s January Jones (1998 - 2001), Ashley Scott (2001 - 2002), či Monet Mazur (2002). Románik prežil aj s nedávno zosnulou Brittany Murphy, s ktorou sa zoznámil na nakrúcaní snímky Just Married v roku 2003. Potom sa však zoznámil s Demi Moore a z Brittany bola už len jeho kamarátka. Vzťah s bývalou manželkou Brucea Willisa poriadne šokoval médiá i verejnosť po celom svete a aj napriek prognózam, že im to dlho nevydrží, sú spolu sedem rokov.

Doteraz tvrdia, že ich zamilovanosť stále pretrváva. Herec však do konca život nezabudne na jeho životnú lásku, s ktorou sa zoznámil ešte za čias aktívneho modelingu. Ashley Ellerin zomrela vo veku 22 rokov. Stala sa obeťou sériového vraha Michaela Gargiula, ktorý má na svedomí minimálne tri ďalšie ženy. Len pár hodín predtým, ako našli modelku mŕtvu v jej apartmáne, ju bol Ashton navštíviť, no keď mu nik neotváral, odišiel. Po tom, čo sa dozvedel smutnú správu, aktívne sa zapojil do hľadania vraha.

Autor: RED.
Foto: S.A.

- - Inzercia - -