Dnes je pondelok, 08.august 2022, meniny má: Oskar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Stopercentne prírodná Cindy Crawford

február 18, 2015 - 19:30
Na internet sa dostala nevyretušovaná fotografia Cindy Crawford. Fotografia pochádza zo shootu pre magazín Marie Claire Mexiko a Latinská Amerika, ktorý štyridsaťosemročná modelka nafotila už minulý rok v decembri.
Foto: 

Podľa oficiálneho stanoviska časopisu Marie Claire nie je jasné, akým spôsobom sa modelkina fotografia dostala na verejnosť. Isté je len to, že sa dostala do rúk moderátorky Charlene White, ktorá ju pomocou sociálnej siete Twitter ukázala svetu. K fotografii pripísala komentár: „Aprílové vydanie Marie Claire prinesie stopercentnú nevyretušovanú Cindy Crawford. Klaniam sa pani C.“

Ktokoľvek fotografiu ukradol z centrály časopisu Marie Claire ju pravdepodobne zverejnil s cieľom ukázať, že modelka nie je taká krásna, ako sa hovorí. Podľa reakcií verejnosti sa mu to nepodarilo. Okrem strií, začervenania pokožky a mierne ochabnutého svalstva modelka tesne pred päťdesiatkou ukazuje postavu, ktorú by jej závideli aj omnoho mladšie ženy.

„Nezáleží odkiaľ sa tá fotografia vzala, je to osvietenie – my sme vždy vedeli, že Crawford je krásna, ale vidieť ju takto nás akurát núti milovať ju viac. A ako nám ona sama povedala na premiére jej nového dokumentárneho filmu minulý týždeň: „Skutočne si myslím, že každý vek vás učí cítiť sa pohodlne vo svojej vlastnej koži. Ak by ženy so sebou jednali s rovnakým druhom lásky akú dávajú svojim priateľom, bol by to taký skvelý dar, ktorý by sme si dokázali darovať. To, čo ťa robí najatraktívnejšou je sebavedomie. To je to, čo ľudia vidia.““ Dodalo vedenie Marie Claire v oficiálnom stanovisku.

Modelka si teda ťažkú hlavu z úniku fotografií očividne nerobí. Proti mladším kolegyniam sa vyzbrojila životnými skúsenosťami a sebavedomím.

Zuzana Čapčíková
Zdroj: Cosmopolitan
Foto: SITA/AP, Cosmopolitan, Twitter

- - Inzercia - -