Dnes je pondelok, 08.august 2022, meniny má: Oskar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Taylor Swift zverejnila hviezdny videoklip!

máj 18, 2015 - 19:35
Po másivnom deväť dňovom prome, sa fanúšikovia konečne dočkali nového videoklipu Taylor Swift. Premiéra vizuálu k pesničke Bad Blood, otvorila tohtoročné Billboard Music Awards 2015.
Foto: 
Humbuk, ktorý spôsobila na sociálnych sieťach speváčka Taylor Swift, sa snáď ani nedal prehliadnuť. Rodáčka s Pensylvánie v USA, postupne zverejňovala na svojom isntagrame a facebooku propagačné plagáty k jej novému klipu Bad Blood. Video malo premiéru dnes v noci, na udeľovaní hudobných cien Billboard Music Awards 2015 v Las Vegas. Taylor si prevzala cenu v kategórii speváčka roka, či album roka za jej minuloročný počin - 1987. Celkom si domov odniesla štyri ocenenia a stala sa tak kráľovnou večera.
 
 
Tay postupne každý deň odhaľovala novú tvár, ktorá sa v jej klipe objaví. Čo sa týka obsadenia, asi len ťažko nájdeme klip, v ktorom by sa pokope objavilo toľko známych žien. Selena Gomez, Cara Delevingne, Jessica Alba, Cindy Crawford, Ellie Goulding či Zendaya, to je len zlomok mien z plejády žien, ktoré si zahrali po boku čoraz úspešnejšej Swift. Obsadenie ako aj celkovú produkciu klipu mala na starosti sama interpretka. Pesnička sa do éteru dostáva ako featuring s Kendrickom Lamarom, s ktorým chcela Taylor už dlhšie spolupracovať.
 
 
V akčnom videoklipe pripomínajúcom komixové filmy, si Taylor zahrá Katastrofu, túžiacu po pomste. Réžiu videa mal na starosti Joseph Kahhn, ktorý so speváčkou nakrútil aj video k jej megahitu Blank Space. Kahn patrí medzi najvyhľadávanejších režisérov hudobných videí, stojí aj za klipom Toxic od Britney Spears, Walk Away od Kelly Clarkson, I Hate This Part od Pussycat Dolls, Love The Way You Lie od Eminema a Rihanny či Candy od Robbieho Williamsa. 

Dušan Marko, Foto: Taylor Swift Facebook

 

- - Inzercia - -