Dnes je sobota, 25.jún 2022, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vanessa Hudgens: Hrať prostitútku bol môj sen!

júl 19, 2013 - 06:18
Podarilo sa jej to v novej snímke The Frozen Ground (2013), v ktorej si zahrala po boku Nicolasa Cagea a Johna Cusacka.
Foto: 
Americká herečka a speváčka Vanessa Hudgens si rolou ľahkej ženy v novej snímke The Frozen Ground (2013) splnila sen. "Vždy som si chcela zahrať naozaj ťažkú úlohu. Pamätám si, ako som mala asi dvanást rokov a chcela si zahrať prostitútku, ktorá berie drogy," prezradila fanúšikom Hudgens.
 
Vo filme, v ktorom účinkujú aj Nicolas Cage, John Cusack či rapper 50 Cent, sa mladá herečka predstavila práve ako prostitútka a potenciálna obeť sériového vraha. Pri nakrúcaní tanca pri tyči jej vraj išlo "vyskočiť srdce z tela". "Je to skutočne iba mladé vystrašené dievča, ktoré sa snaží uživiť. Pri tejto scéne som bola na pódiu nižšie ako mužskí členovia štábu sediaci na stoličkách. Bolo to veľmi nepríjemné a intímne," dodala. Snímka mala svetovú premiéru 11. júla. 
 
Infoblok:
Dvadsaťštyriročná Vanessa Hudgens, ktorá sa preslávila v Disneyho trojdielnej sérii Muzikál zo strednej (2006, 2007, 2008), má stále rada aj filmy od tejto produkčnej spoločnosti. "Dodnes si zvyknem pozreť Disneyho filmy. 
Po úspechu muzikálovej trilógie sa objavila aj v akčnom fantasy Sucker Punch (2011), dráme Spring Breakers (2012) či v dobrodružnej Ceste na tajuplný ostrov 2 (2012). 
 
 
Zdroj: SITA
Foto: Photo by Joel Ryan/Invision/AP, Photo by Jordan Strauss/Invision/AP, AP Photo/Francois Mori

- - Inzercia - -