Dnes je utorok, 18.január 2022, meniny má: Bohdana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

VIDEO: VIP Club Slovenka sa rozlúčil s letom!

september 18, 2015 - 02:36
V príjemnom prostredí bratislavského hotela DoubleTree by Hilton sa v stredu podvečer po pár mesiacoch opäť stretol VIP Club Slovenka. Prítomné dámy diskutovali na rôzne témy súvisiace s postavením žien v spoločnosti, ale i týkajúce sa ich pracovnej oblasti.
Foto: 

Nominantky ankety Slovenka roka a členky VIP CLUB Slovenka sa po pár mesiacoch opäť stretli, aby si vymenili svoje zážitky, postrehy a skúsenosti. Prítomné dámy sú jedinečné tým, že sa neboja povedať svoj názor a inšpirujú ďalšie ženy aby sa nevzdávali.

Tento krát možnosť prezentovať svoje témy využili aj Oľga Feldeková a Eva Babitzová. Práve tieto dve ženy, zaujali prítomných hostí zrejme najviac. Pani Feldeková si svoj prejav nazvala „Inakosť“ a snažila sa na príklade svojej rodiny povedať to, že by sme sa nemali báť toho, čo je iné. Práve naopak. Neznáme by sme sa mali snažiť poznať a mať sa na pozore pred tým, o čom si myslíme, že nás už prekvapiť nemôže.

Bývalá riaditeľka rádia Expres – Eva Babitzová si prekvapivo nezvolila žiadnu ekonomickú či politickú tému. Pozornosť sa rozhodla venovať veľmi aktuálnej situácii okolo emigrantov. Na základe vlastnej skúsenosti, ktorú získala počas svojej návštevy Maďarska, sa snažila povedať to, aký títo ľudia naozaj sú. V závere prejavu dodala, že ak sme naozaj ľudia, mali by sme utečencom pomôcť a nie sa len prizerať, pretože to je naša etická povinnosť.

Jediný prítomný pán spomedzi všetkých prezentujúcich bol Ing. Andrej Medlen zo spoločnosti Danubiaservice, a.s., Citroen na Rožňavskej. Dámam predstavil nový Citroën C4 Cactus, ktorý je určený práve nežnému pohlaviu. 

Počas popoludnia svoje podnikateľské aktivity predstavila aj MUDr. Lucia Filová zo súkromnej kliniky dermatológie a estetickej medicíny - Dermarevolta, svoje miesto mali tentoraz aj predstaviteľky samosprávy - Doc. RNDr. Katarína Čižmárová, CSc. – predsedníčka komisie pre kultúru mesta Banská Bystrica a MUDr. Iveta Plšeková – námestníčka primátora hlavného mesta SR Bratislavy, ktorá sa pomocou rozprávok snaží priblížiť ľudom históriu Bratislavy, o ktorej často veľa nevieme.

Súčasťou podujatia bolo slávnostne vyhlásenie výsledkov letného projektu Tvár Bratislavy. Stala sa ňou Natália Srnová, ktorá okrem titulu Tvár Bratislava získala aj Citroën C4 Cactus na 2 týždne, nafotenie fashion editoriálov pre ŽenskýWeb.sk, Slovenku a mesačník Metropola a tiež víkendový pobyt pre 2 osoby. Natália neskrývala nadšenie a prezradila, že najväčšiu radosť má práve z možnosti nafotiť módny editoriál, pretože vždy chcela byť modelkou. 

Dušan Marko, Foto: Ramon Leško

- - Inzercia - -